Meie lood

Randevuu pani mind jälle kohtingutesse uskuma. Võtsin julguse kokku ja kirjutasin – ei kahetsenud. Nüüd oleme juba paar kuud koos ning soovitame ka kõigile teistele randevuutada!

Meie lood Randevuu

Kuulsin sõbranna käest eelmine laupäev, et on olemas uus tutvumisportaal nimega “Randevuu”, kust on võimalik uusi tuttavaid leida. Olen kursis paljude teiste samalaadsetega, kuid need maksavad raha ning olen kuulnud, et seal on võlts profiilid. Reaalelus sellist inimest pole olemas. Otsustasin ka mina teha ühe postituse. Tinderi kasutaja ma suur ei ole, kuna sinna peab konto tegema. Elan ise Pärnus ja proovisin ning olin üllatunud kui mulle 3 inimest kirjutas. Ühega sain ma neist kokku ning käisime Rannapargis jalutamas ning kohvi joomas. Tundus igati normaalne kutt ning hetkel suhtleme siia maani. Soovitan soojalt. Kaotada pole ju midagi. Ainult võita.

Olin juba pikalt tahtnud enda kõrvale kedagi leida,kuid see ei tahtnud kuidagi õnnestuda. Kuulsin oma sõbrannalt, et uus tutvumise lehekülg on tekkinud. Üks päev kirjutaski mulle keegi noormees, kes tundus neti vahendusel väga meeldiv ning viisakas. Ja päriselus oli ta veel lahedam inimene. Olemegi nüüd paar ja võin öelda, et leidsin endale armastuse. Kuigi polnud sellist lootust, sest varasemalt pole selliste lehekülgedega õnne olnud. Kuid kunagi ei tea, kus sinu tulevane kaasa end peidab.

Randevuu meie lood nr 3

Olen 57a härrasmees Tapalt ning olen juba vanuses, kus uute sõprade leidmine on väga keeruline. Enamus minuvanuseid on juba kaaslastega. Ühel vihmasesel päeval leidsin huvi pakkuva postituse. Ma alguses kahtlesin, kas kirjutada või mitte, kuid lõpuks võtsin julguse kokku ning kirjutasin. Ta vastas mulle ning suhtleme siia maani. Seda aga facebooki vahendusel. Loodetavasti varsti ka kohtume, kuna tema asub Tallinnas.

Hei! Proovisin õnne Randevuus ning postitasin oma soovi sõbra leidmiseks. Sain mitmeid kirju ning suureks üllatuseks oli nende seas ka minu lapsepõlve sõber, kellega olime ammu omavahelised kontaktid kaotanud. Saime kokku ning selgus, et mitte midagi pole muutunud – klapime jätkuvalt lihtsalt liiga hästi. Juttu on jagunud ning plaanid ühisteks nädalalõppudeks on kalender täis bronnitud. Vahest pole vaja uusi sõpru, vaid leida kaotatud vanad. Aitäh, Randevuu!

Randevuu meie lood nr 5

Tere. Meie kohtusime Ragnega ning oleme saanud headeks sõpradeks. Käisime isegi koos väikesel reisil. Nimelt käisime Tolkuse matkarajal. Olen üllatunud, et see portaal toimib ning siit võib häid kaaslaseid kogu eluks leida.

Lõpuks midagi lihtsat ja loogilist. Kuulutus sai kiirelt ülesse ning esimene real life kohtumine ka selja taga. Põnev!

Mõtlesin, et teen nalja ja postitan ka oma kuulutuse siia. Aga naljast on saanud poole aastane suhe. Ei arvanud, et nii tõsiseltvõetavaid inimesi siin liigub. Meie oleme õnnelikud.

Randevuu lood 8